W Pabianicach w Hali Tenisowej im. Tadeusza Rozwensa w dn. 21-22.03.2015 rozegrano Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Skrzatek do lat 12. W roli faworytki wystąpiła zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Julia Poterała.

DSCN3809

SINGIEL
Do turnieju, w drugim już terminie, zgłosiło się zaledwie 9 zawodniczek. Rozstawiona z nr 1, podopieczna trenera Wiesława Kozicy - Julia Poterała pokonała w ćwierćfinale, w trudnym spotkaniu, Zuzannę Karpińską 7/5,4/6,10/6, w półfinale przy stanie 1:0 w gemach dla Julii, przeciwniczka Oliwia Szczurkowska z MKT Łódź poddała mecz walkowerem ze względu na złe samopoczucie. W niedzielnym finale Julka pokonała nr 2 turnieju Jagodę Wróblewską z Eurotenisa Łódź 6/1,6/4, zdobywając pierwszy w swej karierze złoty medal mistrzostw województwa łódzkiego. Medale brązowe zdobyły: Oliwia Szczurkowska MKT Łódź i Julia Pawlik, także z MKT.

DSCN3807

DEBEL
W deblu Julia Poterała wystąpiła w parze z Jagodą Wróblewską. W półfinale para nr 1 Julia i Jagoda nie wysiliły się , bowiem ze wcześniejszych powodów nie zagrała Oliwia Szczurkowska w parze z Zuzanną Karpińską, toteż walkower awansował tę parę do finału. W finale para Poterała - Wróblewska pokonały 6/1,6/0 reprezentujące MKT Łódź Nicole Carpenter i Julię Pawlik. Brązowe medale dla par Szczurkowska - Karpińska i Nikola Ladrowska ATAK Łódź - Helena Dąbrowska PKT Pabianice.

DSCN3816

Do rankingu PZT Julia zdobyła łącznie 60 pkt., 48 za singiel i 12 za debel. Dorobku punktowego, medali oraz tytułów z nieukrywana satysfakcją serdecznie gratulujemy!!!