Na kortach SKT w Sieradzu UKS Perfect Zduńska Wola zorganizował Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali do lat 10, w którym udanie zaprezentował się wychowanek TUKS Kozica Piotrków Tryb. Miłosz Renkiel.

20150816_171329

Zajmujący obecnie 8. lokatę wśród 44 sklasyfikowanych zawodników, w wojewódzkim rankingu 10-latków - Miłosz, w grupie pokonał 4/3 (w tie-breaku 7/1) Sebastiana Marandę PKT Pabianice, 4/1 Alana Budzyńskiego NST Łódź i 4/1 Olafa Wiśniewskiego UKS Perfect Zduńska Wola oraz uległ 2/4 Helenie Dąbrowskiej z PKT Pabianice. Pomimo jednej porażki, Miłosz zajął pierwsze miejsce w grupie B, co upoważniało go jednoznacznie do gry w finale ze zwycięzcą grupy A, czyli Kamilem Kołodziejczykiem z MKT Łódź. Lider wojewódzkiego rankingu krasnali - Kamil, pokonał naszego reprezentanta 4/0 i to on został zwycięzcą turnieju.