Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował tradycyjnie, w okresie wakacyjnym, kolejny cykl otwartych turniejów dla dzieci i młodzieży pod nazwą "Wakacyjne Grand Prix 2015". Rywalizacja składała się, podobnie jak w latach ubiegłych, z czterech turniejów, w których uczestnicy zdobywali punkty do ogólnej klasyfikacji.

Po zakończeniu czwartego turnieju 20 sierpnia i podsumowaniu rywalizacji, najlepsze trójki zawodników w poszczególnych kategoriach otrzymały z rąk organizatora okazałe puchary.

Oto pierwsze trójki zawodników i zawodniczek, które wywalczyły wakacyjne trofea OSiR-u:

3. Kotecka Nadia                           - TUKS Champions-Team,
miejsce 4. zajęła Marlena Domaradzka TUKS Kozica, która w tym dniu obchodziła urodziny!!!

PICT1243

Zawodnicy TUKS Kozica wywalczyli 6 pucharów, czyli dokładnie 33,33%. Klubowo więc 6 pucharów dla TUKS Kozica, 5 dla UKS AT Challenge, 3 dla PKTZ Winner, 2 dla niestowarzyszonych, 1 dla TUKS Champions-Team i 1 dla BKT Advantage Bielsko-Biała.

Gratulujemy wszystkim tryumfatorom tegorocznej edycji, a także tym, którzy stanęli na drugim i trzecim stopniu podium. Tego typu rywalizacja niestety dopiero za rok, w kolejne upragnione wakacje.