Na piotrkowskich kortach OSiR-u w dniach 19-20.09.2015 mężczyźni zakończyli tegoroczną rywalizację o medale mistrzostw województwa łódzkiego w tenisie. Po tym turnieju, jak corocznie, dokonaliśmy podsumowania medalowej rywalizacji wśród klubów naszego województwa.

PICT0133

Łącznie, medale zdobyło 17 klubów oraz niestowarzyszeni. Rozdano ich w halowej i letniej edycji łącznie aż 168. Wyłoniono w kategoriach do lat 10,12,14,16,18 i wśród mężczyzn aż 42 mistrzów.

PICT0135

Spory sukces, po roku regresu, zanotował TUKS Kozica, któremu zaledwie jedno miejsce zabrakło do klubowego tegorocznego podium, bowiem zdobył w tej klasyfikacji 4. miejsce na 17 klubów. Na 8. miejscu z piotrkowskich klubów tenisowych uplasował się UKS AT Challenge, a na 14. PKTZ Winner.