Na piotrkowskich kortach OSiR-u w dn. 19-20.09.2015 TUKS Kozica Piotrków Tryb. zorganizował Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Tenisie w kategorii mężczyzn. Na starcie stawiło się 10 zawodników.

W I rundzie rozegrano 2 mecze, w których Kacper Dworak ST Winners Łódź pokonał 6/7(4),6/3,6/2 Dominika Śliwińskiego PKT Pabianice, a Igor Wiśniewski ATAK Łódź 7/5,1/0,ret. Juliana Dzięgielewskiego AZS Łódź. W ćwierćfinałach nr 1 Dawid Baranowski AZS Łódź pokonał 6/2,6/4 Patryka Garwackiego ST Winners Łódź, Kacper Dworak 6/0,6/0 nr 4 Jarosława Andrzejczaka AZS Łódź, nr 3 Marcin Morawski AZS Łódź 6/0,6/2 Igora Wiśniewskiego i nr 2 Aleksander Pawlicki MKT Łódź 6/3,6/1 Juliusza Lesmana PKT Pabianice. W niedzielnych półfinałach Kacper Dworak wygrał 6/4,6/3 z Dawidem Baranowskim, a Marcin Morwaski 6/3,6/4 z Aleksandrem Pawlickim. W popołudniowym finale po trzysetowym pojedynku Marcin Morawski pokonał 4/6,6/3,6/4 Kacpra Dworaka i to on został mistrzem województwa łódzkiego mężczyzn na sezon letni 2015.

PICT1389

Medale, puchary i dyplomy wręczył triumfatorom w imieniu organizatora Prezes TUKS Kozica - Wiesław Kozica.