Dobry występ zaliczył w WTK skrzatów do lat 12 "O Puchary Prezesa MMKT Łęczyca", wychowanek trenera Wiesława Kozicy - Miłosz Renkiel. W grze pojedynczej Miłosz był trzeci, a w deblu w parze z Mateuszem Gołębiowskim AZS Łódź zajął drugie miejsce.

20

SINGIEL
W łęczyckim, majowym turnieju udział wzięło 10 zawodników, toteż decyzją organizatora rywalizacja toczyła się systemem grupowym. Wychowanek TUKS Kozica Miłosz Renkiel, jako rozstawiony z nr 2, uczestniczył w rozgrywkach w grupie B. Tu pokonał 5/3,4/1 Adriana Plutę z MKT Łódź i dwóch zawodników łódzkiego AZS-u Radosława Szczepanika i Oskara Racińskiego po 4/0,4/0. W meczu o pierwsze miejsce w grupie uległ jednak 0/4,3/5 swemu partnerowi deblowemu Mateuszowi Gołębiowskiemu. W meczu o miejsca 3-4 Miłosz pokonał 4/0,4/0 Michała Ostrowskiego KS Start-Wisła Toruń.

19

DEBEL
Miłosz i Mateusz, rozstawieni z nr 1 pokonali w półfinale 4/0,5/3 Michała Ostrowskiego i Adriana Plutę, a w finale ulegli nieznacznie 2/4,4/2,7/10 Jakubowi Strzeleckiemu Eurotenis Łódź i Maksymilianowi Szafranowi KT Legia Warszawa.

18

Już w kolejną sobotę rywalizacja w WTK w Piotrkowie Trybunalskim, tym razem o Puchary Prezesa TUKS Kozica...