W dniach 17-18.09.2016 na kortach w Piotrkowie Trybunalskim TUKS Kozica wraz z WZT Łódź zorganizowali Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów do lat 18.

kadecilmw

Turniej odbył się przy zmiennej pogodzie, pod czujnym okiem sędziego związkowego Wiesława Kozicy.

kadecilmw5

Po gorącej sobocie i zimnej, mokrej niedzieli podwójnym mistrzem juniorów 2016 został Michał Sikorski (MKT Łódź), zwyciężając w finale gry pojedynczej Marcina Morawskiego (AZS Łódź) 3/6 6/3 6/4. Michał, to wychowanek trenera Wiesława Kozicy, który ma na swym koncie m.in. brązowy medal mistrzostw Europy w deblu oraz 29 medali mistrzostw Polski!!! Jest jednym z trzech zawodników, wychowanków trenera Wiesława Kozicy, który był sklasyfikowany, jako lider polskich list klasyfikacyjnych PZT.

kadecilmw3

W deszczowej grze podwójnej, mającej nieoczekiwane zwroty sytuacji, Michał Sikorski z Kacprem Dworakiem pokonali Aleksandra Pawlickiego oraz Marcina Morawskiego 0/6 6/1 10-5!

kadecilmw6

Trzecie miejsca i brązowe medale w singlu zdobyli w grze pojedynczej Kacper Dworak i Dominik Śliwiński, a w grze podwójnej: Dominik Śliwiński/Juliusz Lesman i Jan Piotrowski/Franciszek Stępień.