MMKT Łęczyca 04.06.2017 zorganizował 5 turniej cyklu Wilson Kids Cup 2017 do lat 8 i 9. Wystartowała w nim bardzo udanie zaledwie 5,5 letnia wychowanka trenera Wiesława Kozicy - Milagros Pastuszka TUKS Kozica Piotrków Tryb.

W kategorii 8-latków Milagros w trzyosobowej grupie A pokonała 10/8,9/11,7/2 Annę Czechowicz UKS 44 Łódź i 10/5,10/2 Arkadiusza Noremberga z Łodzi. Jako zwyciężczyni grupy A zagrała w finałowym pojedynku ze zwycięzcą grupy B ulegając 5/10,8/10 8-letniemu Franciszkowi Nalepie ST Winner Piotrków Tryb. Drugie miejsce bardzo cieszy, bowiem reprezentantka TUKS Kozica była najmłodszą uczestniczką turnieju.

D119E13C-

Milagros próbowała swoich umiejętności także z już bardziej doświadczonymi, 9-letnimi tenisistami na większym rozmiarze kortu. Tu w czteroosobowej grupie B uległa 0/4 Wiktorii Pastuszyńskiej PKT Pabianice i 0/4 Wojciechowi Sadowskiemu SKT Sieradz, a pokonała 4/2, znaną już z młodszej kategorii, Annę Czechowicz UKS 44  Łódź. W meczach o miejsca 7-10 pokonała jeszcze raz Annę Czechowicz 7/2 i uległa 8/10 Kacprowi Bąkowi SKT Sieradz i 2/7 Alicji Marcinkowskiej także SKT Sieradz, zajmując ostatecznie 9. miejsce.