Drugie zwycięstwo w turniejowym cyklu Wilson Kids Cup 2018 zanotowała w Niedzielę Palmową 25.03.2018 wychowanka trenera Wiesława Kozicy - Milagros Pastuszka TUKS Kozica Piotrków Tryb.

W kategorii czerwonej do lat 8 nasza 7-latka pokonała w grupie: 10/3 Lenę Stołowską ATAK Łódź, 10/2 Adę Owczarek MKT Łódź i 10/2 Jadwigę Jasińską UKS 44 Aktywni Łódź oraz uległa 7/10 Stanisławowi Łaskawcowi z łódzkiego MKT.

Pierwsze miejsce w grupie dało Milagros możliwość zagrania w finale. Szanse tę wykorzystała i po pokonaniu 10/6 Laury Eliasz z MKT Łódź zwyciężyła w turnieju już po raz drugi, bowiem pierwszy raz na najwyższym stopniu podium stała już w styczniu.

Po trzech turniejach, choć nasza reprezentantka nie zagrała w jednym lutowym, będzie ona druga w łącznej klasyfikacji cyklu i ma chrapkę na wygranie całej końcowej rywalizacji. Turnieje odbywają się raz w miesiącu.