Na kortach AZS-u Łódź 16.09.2018 rozegrano III turniej cyklu „Nordyński Kids Cup 2018”. Dobry występ zanotowała znów 7-letnia Milagros Pastuszka, która w kategorii czerwonej do lat 8 znów zdołała wskoczyć na podium, a do lat 9 była piąta.

KATEGORIA CZERWONA DO LAT 8
W grupie eliminacyjnej Milagros pokonała 7/0 Wiktora Szczerbowskiego AZS Łódź, 7/4 Adelę Wojciechowską AZS Łódź i 7/3 Michalinę Antosik AZS Łódź i awansowała z pierwszego miejsca do grupy finałowej. W walce o puchar i „koszulkę mistrza”, jak na ten turniej przystało, Milagros wygrała po 7/4 ze Stanisławem Łaskawcem MKT Łódź i Pawłem Sakowskim AZS Łódź, a przegrała 4/7 z triumfatorka turnieju Olimpią Jagodzińską NST mazowieckie.

M7

KATEGORIA POMARAŃCZOWA DO LAT 9
Tu także w grupie eliminacyjnej Milagros pokonała wszystkich swoich przeciwników: 10/8 Szymona Adamczyka LCT Top Tenis Lubin, 10/2 Stanisława Łaskawca MKT Łódź i 12/10 Marię Makowską AZS Łódź. Awansując z pierwszego miejsca w grupie Milagros przegrała w dalszej fazie turnieju w ćwierćfinale z Arkadiuszem Norembergiem MKT Łódź 10/12 i zajęła 5. miejsce.