W pabianickiej Hali Tenisowej MOSiR-u im. Tadeusza Rozwensa MMKT Łęczyca zorganizował 9 grudnia 2018 - 11 turniej IX cyklu Wilson Kids Cup 2018. Wspaniale zaprezentował się znów w nim lider łącznej klasyfikacji cyklu do lat 9, wychowanek trenera Wiesława Kozicy – Natan Krawczyk, który wygrał tę kategorie już po raz szósty.

IMG_20181209_150000

Natan w eliminacyjnej grupie A pokonał 4/0 Arkadiusza Noremberga i 4/3 Stanisława Łaskawca – obaj MKT Łódź. W grupie B wystąpiła 7-letnia Milagros Pastuszka TUKS Kozica, ale dziś nie trafiła ona w formę, ulegając po 2/4 Annie Czechowicz UKS Aktywni 44 Łódź i Bartoszowi Szwedzińskiemu Eurotenis Łódź. W meczu o miejsca 5-6 Milagros uległa 3/4 Stanisławowi Łaskawcowi.

W finale Natan Krawczyk wygrał z Anną Czechowicz 4/2 i z dorobkiem 322 pkt. prowadzi w łącznej klasyfikacji cyklu. Anna Czechowicz jest druga – 308 pkt., a Milagros Pastuszka czwarta z realną szansą na miejsce trzecie w generalnej klasyfikacji cyklu.