W hali w Pabianicach 30.12.2018 zakończono tegoroczny cykl turniejów organizowanych przez MMKT Łęczyca pn. Wilson Kids Cup Łęczyca Open 2018. Dwójka naszych reprezentantów z TUKS Kozica Piotrków Tryb.rywalizowała w dwóch kategoriach pomarańczowej do lat 9: Milagros Pastuszka i Natan Krawczyk i czerwonej do lat 8 – Milagros Pastuszka.

20181231_130019

Wspaniale w kategorii do lat 9 spisał się wychowanek TUKS Kozica – Natan Krawczyk, który zwyciężył w turnieju finałowym, gdzie punkty przyznawano podwójnie. Natan w grupie A pokonał po 4/1 Stanisława Łaskawca MKT Łódź i klubową koleżankę Milagros Pastuszkę. W finale wygrał 4/3 z Anną Czechowicz i z dużą przewagą punktową został zwycięzcą całego dwunastomiesięcznego cyklu. Druga była Anna Czechowicz UKS Aktywni 44 Łódź, trzeci Arkadiusz Noremberg MKT Łódź, a 7-letnia Milagros Pastuszka w klasyfikacji generalnej zajęła 4. miejsce.

WKCF910

W kategorii czerwonej turnieju finałowego nie rozgrywano. Zwycięzcą klasyfikacji po 8 turniejach został Arkadiusz Noremberg MKT Łódź, a Milagros Pastuszka w klasyfikacji generalnej wywalczyła 2. miejsce. Na miejscu trzecim sklasyfikowano Stanisława Łaskawca MKT Łódź.

IMG_20181230_140708

W klasyfikacji generalnej kategorii zielonej do lat 10 triumfowała trójka zawodniczek z PKT Pabianice. Zwyciężczynią została Zuzanna Lesman, druga była Lena Miszczak, a trzecia Wiktoria Pastuszńska.