Na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie rozegrano makroregionalny turniej klasyfikacyjny "krasnali", czyli tenisistów w wieku do lat 10. Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się na nim zawodnicy PST Slajs Piotrków szkoły tenisowej, która w młodszych kategoriach wiekowych dorównuje kroku takim uznanym "firmom", jak: łódzkie MKT, ŁKS czy AZS.

W tym turnieju wśród chłopców zwyciężył Mateusz Synowiecki (AZS Łódź), który w finale pokonał 6:3, 6:3 Jakuba Dybałę - (MKT Łódź); trzecie miejsce wywalczył najmłodszy zawodnik Mariusz Kozica (PST Slajs), który w półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą, a na piątym uplasował się Dariusz Rajski (Slajs).

Wśród dziewcząt triumfowała Katarzyna Siwosz (PKT Pabianice), która w finale wygrała z Iwoną Szymczyk (Slajs) 6:3, 6:4.

Na piotrkowskich kortach, w miejskim turnieju deblowym walczyli też ostatnio seniorzy. Zwyciężyła para Arkadiusz Nowak - Wiesław Kozica, która w finale pokonała 6:3, 6:2 Adriana Wojtalę i Huberta Majdę. Trzecie miejsce zajęli Dariusz i Marcin Poterałowie