Już od lat piotrkowski PST "Slajs" uzyskuje najlepsze wyniki w tenisie w najmłodszych grupach wiekowych. Piotrkowscy "krasnale" zdobyli już 5 medali na mistrzostwach Polski i około 40 na mistrzostwach województwa. Kolejne sukcesy odnieśli na turnieju klasyfikacyjnym o mistrzostwo makroregionu centralnego rozegranym w Piotrkowie.

Pierwsze miejsce zajął Mateusz Synowiecki (AZS Łódź), który pokonał w meczu finałowym Jakuba Dybałę (MKT Łódź) 6:3, 6:3. Trzecie miejsce zajął syn trenera Wiesława Kozicy, Mariusz, najmłodszy uczestnik turnieju. Na piątej pozycji uplasował się drugi zawodnik z Piotrkowa, Dariusz Rajski.

Spory sukces odniosła także zawodniczka PST "Slajs" Iwona Szymczyk, która dopiero w finale przegrała z zawodniczką PKT Pabianice Kasią Siwosz 3:6, 4:6.

Na kortach parami
W Piotrkowie na kortach OSiR rozegrany został turniej kontrolny w grze podwójnej przed mistrzostwami Radomska, które odbędą się 2 lipca. Turniej wygrała para Arkadiusz Nowak - Wiesław Kozica, która pokonała w finale Adriana Wojtalę i Huberta Majdę 6:3, 6:2. Trzecie miejsce przypadło braciom Poterałom - Dariuszowi i Marcinowi, którzy pokonali Radosława Buchalskiego i Piotra Zielonkę.