Piotrkowscy krasnale, czyli tenisiści w wieku do lat 10 z Prywatnej Szkoły Tenisowej Slajs, zanotowali na swoim koncie kolejny udany start, tym razem na kortach ŁKS. Wśród dziewcząt drugie miejsce wywalczyła Małgorzata Szewczyk - w ćwierćfinale pokonała Kamilę Jędrzejczyk (ST Kobierski Łódź) nie tracąc gema, w półfinale wygrała 6:4, 6:4 z Anną Grzybek (GKS Bełchatów) i dopiero w finale uległa Agacie Madej (AZS-Łodź)2:6,l:6.

Turniej chłopców, zgodnie z przewidywaniami, wygrał Mariusz Kozica. Pokonał on kolejno - począwszy od ćwierćfinału zawodników AZS Łódź: Waldemara Pieniaka 6:1, 6:3, Michała Marszałka 7:6, 7:5 i Pawła Turzańskiego 6:4, 5:7,6:2. W drugim półfinale odpadł Kamil Rybarczyk (GKS Bełchatów) i zajął w turnieju trzecie miejsce.