Po rozegranych młodzieżowych mistrzostwach województwa piotrkowskiego w tenisie w kategoriach dziewcząt i chłopców do lat dziesięciu, dwunastu i czternastu dokonano medalowego podsumowania mistrzostw. Najwięcej, bo aż 12 medali na 18 możliwych do zdobycia wywalczyli młodzi tenisiści z Prywatnej Szkoły Tenisowej Slajs prowadzonej przez Wiesława Kozicę.

Zawodnicy Slajsa wywalczyli 3 złote, 5 srebrnych i 4 brązowe medale. Drugie miejsce zajął piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji - 3 medale (2 złote i l brązowy), a trzecie GKS Bełchatów również 3 krążki, lecz po jednym każdego koloru.

Po jedenastu latach rywalizacji w medalowej klasyfikacji klubowej prowadzi OSIR Piotrków - 83 medale (29 złotych, 27 srebrnych i 27 brązowych), drugie miejsce zajmuje PST Slajs - 55 medali (12 złotych, 21 srebrnych i 22 brązowe). Warto jednak dodać, że zawodnicy Slajsa zdobywają medale dopiero od 1991 roku. Na trzecim miejscu plasuje się Prywatna Szkoła Tenisowa PRO - TENNIS Bełchatów z jedenastoma medalami (5 złotych, 5 srebrnych i l brązowy). Indywidualnie prowadzi kontuzjowana obecnie Marta Maciąg, wychowanka trenera Wiesława Kozicy, która w mistrzostwach województwa piotrkowskiego wywalczyła 7 złotych, 2 srebrne i l brązowy krążek.