Już po raz jedenasty na piotrkowskich kortach tenisowych rozegrano mistrzostwa naszego województwa krasnali i skrzatów. Wśród krasnali, czyli graczy do lat 10, najlepszym okazał się sklasyfikowany obecnie na drugim miejscu na liście Polskiego Związku Tenisowego Mariusz Kozica z Prywatnej Szkoły Tenisowej Slajs z Piotrkowa pokonał w finale Kamila Rybarczyka z GKS Bełchatów 6:1,6:0. Trzecie miejsce zajął Mikołaj Gemel, a czwarte Piotr Wojciechowski.

Obaj zawodnicy również reprezentują Prywatną Szkołę Slajs. Najlepszą krasnalką okazała się 8-letnia Anna Grzybek z GKS Bełchatów, srebrny medal zdobyła Małgorzata Szewczyk, a brązowy Daria Musiał - obie tenisistki ze Slajsa. Wśród skrzatów, czyli zawodników do lat 12, ponownie triumfował Mariusz Kozica pokonując w decydującej grze swojego klubowego kolegę Michała Flasza 6:4,6:0. Brązowy medal zdobył Szymon Serwa z GKS Bełchatów po pokonaniu Dariusza Rajskiego (PST Slajs).

Wśród skrzatek zwyciężyła kolejna zawodniczka Slajsa Iwona Szymczyk wygrywając w finale ze swoją klubową koleżanką Pauliną Wosik. Brązowy medal wywalczyła Alicja Lalek również z PST Slajs. W klasyfikacji medalowej zwyciężyła Prywatna Szkoła Tenisowa Slajs - 9 medali (w tym cztery złote). Trenerem zawodników Slajsa jest Wiesław Kozica. Trzy pozostałe krążki przypadły zawodnikom GKS Bełchatów.