Dwa brązowe medale w halowych mistrzostwach makriregionu centralnego zdobyli tenisiści prywatnej szkoły tenisowej "Slajs". Wśród dziewcząt (do lat 12) tylko Iwona Szymczyk uległa w półfinale zawodniczce PKT Pabianice 1/6, 6/4, 0/6.

Największy sukces odniósł syn trenera Wiesława Kozicy - Mariusz. Młody tenisista startuje w grupie krasnali do 10 lat. W turnieju makroregionu zmierzył się z zawodnikami starszymi od siebie o dwa lata. Mimo, iż przeciwnicy byli starsi, Mariusz zdołał w dobrym stylu wywalczyć trzecie miejsce. Niestety nie udał się zbytnio występ kolejnemu zawodnikowi ze "Slajsa", Michałowi Flaszy. Piotrkowianin przegrał już w pierwszej rundzie z tenisistą AZS-u Łódź - Tomaszem Lachowskim 4/6, 6/4 i 6/7.