Ze zmiennym szczęściem występowali ostatnio w ponadwojewódzkich turniejach młodzi tenisiści z Piotrkowa. Z trójki zawodników OSiR, którzy wystartowali w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików, rozegranym w Bełchatowie, nieźle zaprezentowała się Olimpia Wachowicz, która zajęła 9 miejsce.

Najlepszy wynik uzyskał jednak Maciej Wściubiak - w ćwierćfinale pokonał Nikosa Szymańskiego (nr 4) z MKT Łódź 6:1,6:1, a w półfinale, po bardzo zadętym meczu, uległ Pawłowi Lewandowskiemu (nr l) 4:6, 5:7 i ostatecznie wywalczył 3 miejsce. Młodzi tenisiści z PST Slajs startowali w halowych miatrzostwach makroregionu centralnego krasnali (do lat 10), rozegranych w Łodzi. Mistrzowski tytuł wywalczył rozstawiony z nr l Mariusz Kozica, który pokonał kolejno: Artura Ostrowskiego z Łodzi 6:2, 6:1, Grzegorza Koperniaka z Legnicy 6:1, 6:0 i Piotra Olechowskiego z Teresma 7:5, 7:6. Nie udał się turniejowy debiut Darii Musiał, która już w I rundzie przegrała z późniejszą finalifitką. Tytuł zdobyła Monika Jamrozik (Victoria Częstochowa), która w finale pokonała Martę Jeż (CzTT Częstochowa); trzecie miejsce przypadło bliźniaczkom z MKT Łódź: Paulinie i Sylwii Matusiak.