W przedświąteczne dni wolne od nauki rozegrane zostały zaległe turnieje o mistrzostwo ziemi piotrkówskiej. Rywalizowano w dwóch kategoriach: dziewcząt do lat 10 (krasnalek) i młodzików do lat 14. Nie brakowało zaangażowania, walki i i niespodziewanych wyników.

Turniej dziewcząt zakończył się niespodzianką - młodsza o rok od swoich rywalek Karina Krawczyk (PST Slajs) pokonała w finale Lidię Ciążyńską (OSiR) 6:3, 2:6, 6:1; było to jej pierwsze zwycięstwo nad Lidią w oficjalnym turnieju. Brązowy medal zdobyła Katarzyna Wójcik (OSiR).

Wśród chłopców niespodzianki nie było. Mariusz Kozica (wychowanek Slajsa reprezentujący Topspin Łódź) wygrał z Michałem Flaszą (Slajs) 7:6, 6:1 i zdobył złoty medal.

Trzecie miejsce zajął Jakub Wojtaszek, który w decydującym meczu wygral z Kamilem Rybarczykiem 6:4,6:3. W klasyfikacji klubowej, w mistrzowskich turniejach dominowały dwa piotrkowskie kluby: Slajs i OSiR. Zawodnicy pierwszego z nich wywalczyli dwanaście medali (5 złotych, 3 srebrne, 4 brązowe), a sześć pozostałych (l złoty, 3 srebrne, 2 brązowe) padło łupem tenisistów OSiR.