Młodzi tenisiści rozpoczęli powakacyjną część letniego sezonu. W Regionalnym Turnieju Klasyfikacyjnym krasnali i skrzatów, jaki rozegrano na kortach Łódzkiego Klubu Sportowego, dobrze zaprezentowali się zawodnicy Prywatnej Sekcji Tenisa "Slajs" oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W turnieju krasnalek (do lat 10) trzecie miejsca zajęły 9-letnia Karina Krawczyk ze Slajsa i Lidia Ciążyńska z OSiR. Wśród chłopców do półfinału dotarł Artur Sayed (Slajs), który przegrał ten mecz 6:4, 1:6, 0:6 z Piotrem Madanowskim z Łodzi, ale był jedynym, który późniejszemu zwycięzcy "urwał" seta.

Artur wystąpił również w deblu, w parze z Tomaszem Kittelem (OSiR). Piotrkowska para przegrała jednak w finale z łodzianami P.Madanowskim i Adrianem Morawiakiem 2:6, 3:6.

Największy sukces odniosła w Łodzi Marta Patera z OSiR. Wygrała ona turniej skrzatek pokonując w finale Annę Kaletę (PKT Pabianice) 3:6, 7:5, 6:4.

Wśród chłopców nie miał sobie równych Mariusz Kozica. W grze pojedynczej pokonał w finale Pawła Turzańskiego (Topspin Łódź) 6:2, 6:4, w deblu zaś para M. Kozica/Damian Kobosa wygrała finał z parą MKT Łódź Michał Panfil/Michał Lesner 7:6, 4:6, 6:1. Piąte miejsce w tym turnieju zajął w singlu Kamil Rybarczyk ze Slajsa.