Bardzo dobrze zaprezentowali się w Skierniewicach w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego młodzików do lat 14 reprezentanci TUKS Kozica Piotrków. Wywalczyli oni tam 3 brązowe medale w deblu. Uczynili to Mateusz Nowakowski w parze z Mateuszem Koniecznym, którzy wpierw pokonali 6/0,6/0 parę łódzkiego Startu - Michał Orlikowski/Damian Brandebura, a następnie ulegli późniejszym złotym medalistom z Mks Unia Skierniewice - Michałowi Melonowi i Maciejowi Kani. Trzeci brąz wywalczył Maciej smoła, który grał w parze z Adamem Piesikiem PKT Pabianice. Ta para pokonała 6/2,6/1 reprezentantów UKS Tenis SP 41 Łódź Krzysztofa Stempnia i Rafała Burnejko, a następnie w półfinale uległa póżniejszym srebrnym medalistom z TUKS Nortenis Piotrków Maciejowi Rajskiemu i Karolowi Opali 6/4,7/6.

Bardzo dobrze zaprezentowała się także w warszawskim turnieju skrzatek do lat 12, o dwa lata młodsza od swoich rywalek Olga Chorąziak TUKS Kozica. Olga zajęła w Warszawie III miejsce. Dochodząc do półfinału pokonała Adriannę Żurawską Warszawianka 6/4,6/2.W półfinale uległa niestety w dwóch setach Rebecce Boguckiej WTS Deski Warszawa.