Na kortach KT Relaks Zduńska Wola rozegrano Tenisowe Mistrzostwa woj.łódzkiego juniorów do lat 18. Rewelacyjnie spisał się w nich zawodnik TUKS Kozica Piotrków - 14-letni Mateusz Nowakowski zdobywając tytuł wicemistrza w singlu i brąz w deblu.

W singlu Mateusz pokonał 7/6,6/2 swego klubowego kolegę Bartosza Kurzydlaka, w półfinale 6/2,6/1 Pawła Lewandowskiego KT Relaks Zduńska Wola. Mateusz był o krok od zdobycia złotego medalu i tytułu mistrza, ale przegrał w finale 7/5,6/1 z Marcinem Słowińskim z łódzkiego Startu.

Mateusz Nowakowski w parze z Igorem Siekierskim obaj TUKS Kozica Piotrków zdobyli brązowe medale w deblu, byli o krok od finału ale ulegli w półfinale 6/4,5/7,6/2 Pawłowi Lewandowskiemu i Jakubowi Grabskiemu.