Na piotrkowskich kortach OSiR-u zakończono oficjalnie tenisowy sezon 2005 w województwie łódzkim. Rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii krasnali do 10 lat i skrzatów do lat 12.

Wśród krasnalek zwyciężyła liderka rankingu woj. łódzkiego Magdalena Fręch UKS Tenis SP 41 Łódź, pokonując w finale 6/3,4/6,7/6 Dianę Siemianowską PKT Pabianice. III miejsce w tej kategorii zajęła wiceliderka rankingu wojewódzkiego Dominika Opala TUKS Kozica Piotrków, która uległa w półfinale Siemianowskiej 6/1,6/4.

Turniej krasnali wygrał Mateusz Kimelski TUKS Champions Team Piotrków pokonując w finale Kamila Majchrzaka TUKS Kozica Piotrków 6/1,6/3. III miejsce zajął w tej kategorii Paweł Kozica TUKS Kozica, który uległ sensacyjnie w półfinale Majchrzakowi 6/4,4/6,7/6.Turniej pocieszenia wygrał Piotr Matuszewski TUKS Kozica Piotrków.

Najlepszą wśród skrzatek okazała się Natalia Siedliska TUKS Kozica Piotrków, która pokonała w finale 6/2,6/1 Weronikę Halicką UKS Tenis SP 41 Łódź. III miejsce zajęła Martyna Piekarska TUKS Nortenis Piotrków, która uległa w półfinale Halickiej 3/6,7/5,6/0.

Turniej debla skrzatek wygrała para Katarzyna Opala TUKS Nortenis - Natalia Siedliska, pokonując w finale Martynę Piekarską i Aleksandrę Kudłę KT Relaks Zduńska Wola 6/1,2/6,6/2.

Turniej krasnali wygrał torunianin Miłosz Ryniec pokonując 6/3,6/3 Michała Kuźnickiego MKT Łódź. III miejsca zajęli odpadając w półfinałach - piotrkowianie z TUKS Champions Team - Mateusz Kimelski i Dawid Baranowski.

Debel chłopców/skrzatów/ zakończył się zwycięstwem pary Paweł Kozica - Mateusz Kimelski, którzy pokonali w finale 6/3,6/4 Dawida Baranowskiego i Igora Wiśniewskiego (MKT Łódź)

Tenisiści piotrkowscy jeszcze raz udowodnili, że czy to początek sezonu, czy środek, czy też koniec - zawsze są wspaniale przygotowani do walki z zawodnikami innych zdecydowanie większych ośrodków, takich jak chociażby Łódź...