W trzecim Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów do lat 12 kolejny sukces odniósł - nasz reprezentacyjny krasnal - Paweł Kozica.

Tym razem po pokonaniu Igora Wiśniewskiego MKT Łódź 6/2,6/3 i Mikołaja Ciupińskiego MKT Łódź 6/3,7/6 uległ w półfinale zwycięzcy turnieju - Piotrowi Walczakowi Topspin Łódź - 6/2,7/6 zajmując 3 miejsce. W finale singla Piotr Walczak pokonał Dawida Baranowskiego TUKS Champions Team Piotrków 6/3,6/3.

Jak nie w singlu - to w deblu. Paweł powetował sobie porażkę z singla w grze podwójnej, grając w parze z Igorem Wiśniewskim. Rozstawieni z nr 2 w półfinale pokonali Dawida Baranowskiego i Machała Dmochowskiego KKT Wrocław 3/6,7/6, 7/6. W finale Kozica - Wiśniewski pokonali 6/4,2/6,7/6 Mateusza Kimelskiego TUKS Champions Team Piotrków i Rafała Matuszewskiego ŁKS Łódź zwyciężając w turnieju. III miejsce w deblu zajął 8 - latek z TUKS Kozica Piotrków - Piotr Matuszewski, który grał w parze z Mateuszem Głowaczem z Bełchatowa.

Po tych turniejach Paweł Kozica awansował o 11 pozycji w rankingu ogólnopolskim skrzatów do lat 12. Przesunął się z pozycji 36 na 25 pomimo, że 14 grudnia skończy dopiero 9 lat !!!