W hali PKT Pabianice rozegrano dwa wojewódzkie turnieje tenisowe. W jednym rywalizowały krasnale do 10 lat, a w drugim skrzaty do lat 12.

W obu turniejach ton rywalizacji nadawali zawodnicy TUKS Kozica Piotrków Tryb. W krasnalach do lat 10 wystąpiło czterech zawodników piotrkowskiego klubu: Paweł Kozica, Kamil Majchrzak, Miłosz Gala i Paweł Zawisza. Wystąpiło czterech, a trzech zajęło trzy pierwsze miejsca. Zwyciężył Paweł Kozica, który w finale pokonał 6/3,6/2 swego klubowego kolegę Kamila Majchrzaka. Wcześniej Paweł pokonał dwóch zawodników Nortenisa Piotrków: w ćwierćfinale Pawła Papiernika 6/1,6/1 i w półfinale 6/2,7/6 Michała Łągwę. Majchrzak, by dojść do finału pokonał Mateusza Wybranowskiego Topspin Łódź 6/0,6/0 i Pawła Zawiszę TUKS Kozica 4/6,6/3,7/6, który zajął trzecie miejsce.

Wśród dziewcząt do lat 10 wystąpiły dwie zawodniczki trenera Wiesława Kozicy: Klaudia Szperna i Dominika Opala. Pierwsza z nich uległa w ćwierćfinale Patrycji Karolak MKT Łódź 6/1,6/1. Dominka Opala zaś po zaciętym meczu pokonała w ćwierćfinale w trzech setach 6/7,6/1,7/6 Marię Robowską UKS Tenis SP 41 Łódź i uległa w półfinale 6/0,6/2 Dianie Siemianowskiej PKT Pabianice zajmując trzecie miejsce.

Kamil Majchrzak i Paweł Kozica spróbowali swych sił także o kategorię wyżej, czyli w skrzatach do lat 12. spróbowali i to z powodzeniem. W grze pojedynczej Paweł Kozica po pokonaniu 6/1,6/3 Piotra Dudka UKS Tenis SP 41 Łódź oraz Igora Wiśniewskiego z MKT Łódź 6/4,6/0 doszedł do finału, gdzie uległ Piotrowi Walczakowi Topspin Łódź 6/0,6/2. Majchrzak po wygranej 6/1,6/0 z Adamem Bartkowiakiem z ŁKS-u uległ 6/3,6/3 Igorowi Wiśniewskiemu.

Kozica i Majchrzak zagrali także razem w deblu i to z dużym powodzeniem. Dotarli do finału, gdzie po ciężkim meczu pokonali 6/4,4/6,7/6 dwóch braci Rafała i Piotra Matuszewskich. Rafał reprezentuje ŁKS, a jego 8-letni brat piotrkowski TUKS Kozica.

Po tych turniejach Paweł Kozica umocnił się na pozycji lidera cyklu organizowanego przez WZT Łódź "Jesień 2005" zarówno do lat 10 jak i do 12.