W hali "Aga-Sport" w Radomiu Klub Tenisowy "Return" i Akademia Tenisowa "Kaczora Donalda" zorganizowali Bożonarodzeniowy Ogólnopolski Turniej mini tenisa w kategorii biedronek do lat 8 i mini krasnali do lat 9.

Piotrków reprezentowało 9 zawodników z TUKS Kozica i TUKS Nortenis. TUKS Kozica reprezentowali: Piotr Miller, Piotr Matuszewski, Maciej Banaszczyk, Miłosz Gala, Kamil Majchrzak i Paweł Kozica, a TUKS Nortenis: Michał Łągwa, Paweł Papiernik i Igor Żabicki.

W turnieju w obu kategoriach wzięło udział łącznie 68 zawodników m.in. z Warszawy, Radomia, Łodzi, Kielc i Piotrkowa Tryb.( 24 do lat 9 i 44 do lat 8). Mecze rozgrywano na kortach o wielkości 13 x 6 metrów wpierw do 9, a potem w rundach decydujących o premiowanych miejscach do 11 punktów, systemem "do dwóch przegranych".

Po raz kolejny tenisiści piotrkowscy potwierdzili, że należą w tych kategoriach wiekowych do ścisłej krajowej czołówki, bowiem oba turnieje zakończyły się zwycięstwami piotrkowian. Turniej 8-latków wygrał - Michał Łągwa TUKS Nortenis, a turniej do lat 9 już po raz trzeci z kolei - Paweł Kozica.

Do lat 8 Michał Łagwa TUKS Nortenis pokonał w finale Bartłomieja Maroszka RKT Radom 11/5,11/7. Trzecie miejsce sensacyjnie, potwierdzając zaledwie roczne swoje umiejętności, wywalczył Maciej Banaszczyk TUKS Kozica po pokonaniu 11/9 i 12/10 Piotra Matuszewskiego TUKS Kozica, który zajął 4 miejsce. 5 miejsce zajął wśród stawki 44 zawodników Piotr Miller TUKS Kozica, a 7 Igor Żabicki TUKS Nortenis.

Finał radomskiego turnieju do lat 9 był wewnętrzną sprawą, prezentujących wysoką formę zawodników TUKS Kozica. Zwyciężył Paweł Kozica pokonując Kamila Majchrzaka 11/7, 11/6. Miejsce 7 zajął Paweł Papiernik TUKS Nortenis, a 13 Miłosz Gala TUKS Kozica.

A oto wyniki zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb.:
Kategoria do 9 lat
Paweł Kozica: Bartłomiej Świąder Gemik Kielce 9/2,10/8, Michał Bedra Tie-Break Warszawa 12/10,9/4, Mateusz Świątek Gemik Kielce 11/6,11/5, Kamil Majchrzak TUKS Kozica Piotrków 11/8,11/5, finał Kamil Majchrzak TUKS Kozica Piotrków 11/7,11/8.
Kamil Majchrzak: Miłosz Gala TUKS Kozica Piotrków 9/3,9/5, Marcel Bedyński Tie-Break Warszawa 9/3,9/4, Jan Firlej KT Return Radom 11/9,11/8, Mateusz Świątek Gemik Kielce 11/2,11/2, Paweł Kozica 7/11,6/11.
Miłosz Gala: Michał Wieczorek SP 9 Kielce 9/5,9/4,Kamil Majchrzak TUKS Kozica Piotrków 3/9,5/9, Witold Solecki 9/7,6/9, 6/4, Paweł Papiernik TUKS Nortenis Piotrków 6/9,7/9.
Kategoria do lat 8
Maciej Banaszczyk: Albert Wróbel Gemik Kielce 9/2,9/2, Michał Wojtaszek Tie-Break Warszawa 9/2/9/3, Maciej Nowak Tie-Break Warszawa 12/10,9/4, Michał Łągwa TUKS Nortenis P-ków 4/11,4/11, Mateusz Sobczak Tie-Break Warszawa 12/14,11/4 ,5/2, Piotr Matuszewski TUKS Kozica P-ków 11/9,12/10, Bartłomiej Maroszek RKT Radom 3/11,8/11.
Piotr Matuszewski: Jakub Hernik NST Radom 9/2,9/2, Igor Żabicki TUKS Nortenis Piotrków 9/2,9/6, Michał Łągwa TUKS Nortenis Piotrków 4/9,2/9, Bartosz Klukowski Tie-Break Warszawa 7/9,9/5,5/3, Igor Żabicki TUKS Nortenis Piotrków 9/7, 9.4, Piotr Miller TUKS Kozica 11/9, 11/2, Maciej Banaszczyk TUKS Kozica 9/11,10/12.
Piotr Miller: Mikołaj Jelonek Gemik Kielce 9/1,9/3, Mateusz Szczepanowski Tie-Break Warszawa 10/8,7/9,7/5, Wojciech Bisiński Gemik Kielce 9/6,9/6, Bartłomiej Maroszek RKT Radom 7/11,6/11, Piotr Matuszewski TUKS Kozica P-ków 9/11,2/11.