Nadal, po zdobyciu brązowego medalu w mistrzostwach Polski młodzików, bardzo dobrą formę utrzymuje tenisista TUKS "Kozica" Piotrków Tryb. - Maciej Smoła.

Na ogólnopolskim turnieju młodzików zaliczanym do klasyfikacji PZT w hali KS "Górnik" Bytom Maciek zajął III miejsce w grze pojedynczej i wygrał grę podwójną.

W singlu Smoła pokonał dochodząc do półfinału: Oskara Szylkiewicza GKT Nafta Zielona Góra 6/0,6/1, Tomasza Borowego KKT Wrocław 6/3,6/2 oraz Patryka Janika KS Mostostal Zabrze 0/6,7/5,6/4. W półfinale Maciek przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju Mateuszem Piotrowskim z KS Mostostal Zabrze 6/1,6/0.

W deblu Maciej Smoła z Maciejem Romanowiczem WTS Deski Warszawa nie mieli sobie równych i wygrali cały turniej pokonując kolejno: Krzysztofa Juszczaka i Kacpra Pupina obaj GKT Nafta Zielona Góra 6/1,6/3, parę z nr 2 turnieju Mateusza Piotrowskiego - Mostostal i Łukasza Kotarskiego UKT Radość 90 Warszawa 7/5,6/2, w półfinale Patryka Pydyszewskiego TKS Arka Gdynia i Macieja Kanię MKS Unia Skierniewice 7/6,6/3 i w finale parę z nr 1 - reprezentantów ŁKS Łódź Mateusza Koniecznego i Piotra Gryńkowskiego 4/6,6/4,6/3.

Dzięki tym sukcesom Maciek Smoła zyskał kolejne 52 pkt do klasyfikacji ogólnopolskiej PZT, co zapewnia mu już raczej występ w halowym Supermastersie 2006 młodzików rocznika 1993, który rozegrany zostanie w marcu w pabianickiej hali PKT, a w którym zagra sześciu najlepszych polskich zawodników o stypendia PZT.