W hali Legii Warszawa rozegrano ostatni halowy ogólnopolski turniej skrzatek do lat 12. Wystąpiła w nim nasza najlepsza skrzatka - Natalia Siedliska, dochodząc w singlu do ćwierćfinału, a w deblu do finału.

W singlu Natalia w I rundzie miała wolny los, a w II pokonała Barbarę Wiśniewską NST - mazowieckie 6/1,6/0. W ćwierćfinale 11-letnia Natalia walczyła z liderką krajowego rankingu PZT 12 -latką Kają Szubą WTS Deski Warszawa przegrywając 6/0, 6/1.

W deblu zawodniczka TUKS Kozica grała z Małgorzatą Bochyńską SKT As Lublin. W ćwierćfinale pokonały one parę Katarzyna Zamiela ST Tie Break Warszawa - Hanna Karczewska TTZ Iława 6/2,6/2, w półfinale Weronikę Halicką i Natalię Bednarek z UKS Tenis SP 41 Łódź 6/1,6/0, a w finale uległy 6/4,6/4 parze Kaja Szuba WTS Deski Warszawa - Martyna Piekarska TUKS Nortenis Piotrków Tryb. zajmując II miejsce.

Turniej na Legii był ostatnim halowym ogólnopolskim turniejem w tej kategorii wiekowej. Na następne musimy poczekać, aż stopnieją śniegi i lody...

Pierwszym turniejem w jakim wystartują skrzaty i skrzatki w sezonie letnim będzie ogólnopolski turniej w Częstochowie - Memoriał Marty Chudy - zawodniczki, która zginęła tragicznie w wypadku samochodowym udając się na mecz drużynowy na Śląsk