Na kortach tenisowych OSiR-u w Piotrkowie Tryb. TUKS Champions Team zorganizował pierwszy wojewódzki turniej klasyfikacyjny krasnali do lat 10 i skrzatów do lat 12. Wzrastająca liczba bardzo dobrze grających tenisistów w kategoriach młodzieżowych w Piotrkowie, należących do ścisłej czołówki Polski spowodowała, że Piotrków przejął inicjatywę w zakresie nie tylko organizacji turniejów w Łódzkiem, ale zdecydowanie dominuje wygrywając niemalże wszystkie turnieje województwa łódzkiego. W Piotrkowie w sezonie letnim 2006, dzięki zabiegom dwóch skutecznie współpracujących trenerów Grzegorza Żurkowskiego TUKS Champions Team i Wiesława Kozicy TUKS Kozica rozegranych będzie 36 turniejów wojewódzkich do lat 10.12 i 14 oraz ogólnopolskich łącznie z III mistrzostwami Polski krasnali do lat 10 i VII Mistrzostwami Polski Uczniowskich Klubów Sportowych.

Zdecydowanie dominującym obecnie klubem w Piotrkowie pod względem wyników sportowych w Piotrkowie jest TUKS Kozica, który posiada najlepszych zawodników w województwie łódzkim, należących do czołówki krajowej.

We wspomnianym turnieju wśród krasnalek do lat 10 zwyciężyła faworytka Dominika Opala TUKS Kozica pokonując w finale 6/4, 6/2 Patrycję Karolak MKT Łódź. Trzecie miejsca zajęły: Klaudia Szperna TUKS Kozica i 8-letnia Karolina Owczarek TUKS Champions Team.

Finał krasnali był wewnętrzną sprawą wychowanków trenera Wiesława Kozicy. Zwyciężył Paweł Kozica pokonując w finale 7/6, 6/4 Kamila Majchrzaka. Trzecie miejsca zajęli Maciej Banaszczyk TUKS Kozica i Paweł Papiernik TUKS Nortenis. Turniej pocieszenia krasnali wygrał Mateusz Żerek pokonując w finale Przemka Fijałkowskiego - obaj TUKS Kozica.

Finał skrzatek do lat 12 także był wewnętrzną sprawą zawodniczek TUKS Kozica. W finale Maja Piekarska pokonała 7/5,6/2 Dominikę Opalę. Trzecie miejsca zajęły łodzianki - Maria Robowska UKS Tenis SP 41 Łódź i Patrycja Karolak MKT Łódź.

Finał debla skrzatek wygrała para TUKS Kozica Dominika Opala i Maja Piekarska pokonując w finale 6/2,6/2 Klaudię Szpernę TUKS Kozica i Karolinę Owczarek TUKS Champions Team.

Rywalizację wśród skrzatów zdominował gościnnie reprezentant Spartakusa Jelenia Góra - Bartłomiej Bielecki, finalista światowego turnieju Kids Cup 2005 w Marrakeszu - Maroko. W finale pokonał on Dawida Żabickiego TUKS Nortenis 6/0,6/3. Trzecie miejsca wywalczyli Mateusz Kimelski TUKS Kozica i Dawid Baranowski TUKS Champions Team. Debla chłopców wygrali: Dawid Baranowski i Bartłomiej Bielecki pokonując w finale 6/2,6/4 Mateusza Kimelskiego i Pawła Kozicę.