Na kortach tenisowych OSiR-u w Piotrkowie Tryb. TUKS Champions Team zorganizował drugi w tym sezonie wojewódzki turniej klasyfikacyjny krasnali do lat 10 i skrzatów do lat 12. Zdecydowaną dominującję podkreślili znów zawodnicy TUKS Kozica Piotrków wygrywając 5 z sześciu rozegranych turniejów, który posiada najlepszych zawodników w województwie łódzkim, należących do ścisłej czołówki krajowej.

W turnieju krasnalek do lat 10 zwyciężyła faworytka Dominika Opala TUKS Kozica pokonując w finale 6/2,6/4 Dianę Siemianowską PKT Pabianice. Trzecie miejsca zajęły: Magdalena Fręch UKS Tenis SP 41 Łódź i Patrycja Karolak MKT Łódź. Turniej pocieszenia krasnalek wygrała Agata Gemel pokonując w finale Klaudię Szpernę - obie TUKS Kozica.

Finał krasnali był po raz piąty z rzędu wewnętrzną sprawą wychowanków trenera Wiesława Kozicy. Zwyciężył po raz piąty Paweł Kozica pokonując w finale 6/3,6/2 Kamila Majchrzaka. Trzecie miejsca zajęli: Michał Łągwa TUKS Nortenis i Bartosz Małecki UKS Tenis SP 41 Łódź.Turniej pocieszenia krasnali wygrał Maciej Banaszczyk pokonując w finale Miłosza Galę - obaj TUKS Kozica.

Finał skrzatek do lat 12 należał, jak tydzień wcześniej do Maji Piekarskiej TUKS Kozica. W finale Maja pokonała 6/2, 6/1 Magdalenę Fręch UKS Tenis SP 41 Łódź. Trzecie miejsca zajęły piotrkowianki z TUKS Kozica - Klaudia Szperna i Dominika Opala.

Finał debla skrzatek wygrała para TUKS Kozica Dominika Opala i Maja Piekarska pokonując w finale 6/2,6/3 Klaudię Szpernę TUKS Kozica i Karolinę Owczarek TUKS Champions Team.

Rywalizację wśród skrzatów zdominował po raz pierwszy w swej karierze reprezentant TUKS Nortenis - Jakub Zyzik. W finale pokonał on Mateusza Kimelskiego TUKS Kozica 1/6,6/3,6/2. Trzecie miejsca wywalczyli: Dawid Baranowski TUKS Champions Team i Michał Nowaczyk UKS Tenis SP 41 Łódź. Debla chłopców wygrali: Mateusz Kimelski i Paweł Kozica pokonując 6/2,6/1 Dawida Baranowskiego i Kamila Majchrzaka.