Przeważającą liczbę tenisowych sukcesów w Łódzkiem, szczególnie w kategoriach 10,12,14 lat zaczynają notować tenisowe uczniowskie kluby sportowe.

Do wiodących należą: TUKS Kozica Piotrków prowadzony przez Wiesława Kozicę, TUKS Nortenis Piotrków, gdzie instruktorami są Dariusz Bogdan i Ewa Więcek, UKS Tenis SP 41 Łódź prowadzony przez Jerzego i Andrzeja Kobierskiego i TUKS Champions Team Piotrków prowadzony przez Grzegorza Żurkowskiego.

TUKS-y nadają ostatnio ton rywalizacji wojewódzkiej i zaczynają odnosić najwięcej sukcesów. Kluby te nie posiadające zaplecza, czyli kortów, hal tenisowych, pokazują, że można osiągnąć wiele nie mając przysłowiowo "nic". Kluby te już od dawna zdobywają medale mistrzostw Polski, dominują w rywalizacji mistrzostw województwa i turniejach wojewódzkich. Ciężar tenisowych sukcesów z klubów z zapleczem zaczyna przesuwać się na korzyść właśnie TUKS-ów. Kolejnym tego przykładem były Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategorii krasnali i skrzatów, czyli zawodników do lat 10 i 12, które rozegrano na kortach OSiR-u Piotrków Tryb. zorganizowane przez TUKS Champions Team.

We wszystkich kategoriach zameldowała się czołówka zawodników. Sukcesy w przeważającej mierze przypadły zawodnikom TUKS-ów, bowiem na 32 możliwe do zdobycia medale TUKS-y zdobyły aż 26 !!! Z tych 26 medali z kolei 20 przypadło w udziale zawodnikom piotrkowskich TUKS-ów.

W kategorii krasnali do lat 10 zwyciężył, wicelider klasyfikacji WZT Łódź Kamil Majchrzak, który pokonał w finale swego klubowego kolegę Pawła Kozicę 4/6,6/4,7/5.Brązowe medale zdobyli: Maciej Banaszczyk TUKS Kozica i Michał Łągwa TUKS Nortenis.

Mistrzynią krasnalek została Diana Siemianowska PKT Pabianice pokonując w finale Dominikę Opalę TUKS Kozica 6/3,7/5. Brązowe medale zdobyły: Monika Przybył ŁKS Łódź i Patrycja Karolak MKT Łódź.

W skrzatach do lat 12 wśród 26 rywalizujących najlepszym okazał się Piotr Zbroja TUKS Nortenis pokonując w finale Mateusza Kimelskiego TUKS Kozica 6/0,7/6. Brązowe medale wywalczyli: Paweł Kozica TUKS Kozica i Rafał Matuszewski KS Start Łódź.

W deblu skrzatów złote medale zdobyli Mateusz Kimelski TUKS Kozica i Dawid Baranowski TUKS Champions Team pokonując w finale 6/4,6/2 Piotra Zbroję "Nortenis" i Pawła Kozicę "Kozica". Brązowe medale zdobyli: Rafał Matuszewski KS Start Łódź i Paweł Zawisza "Kozica" oraz Jakub Zyzik i Dawid Żabicki obaj "Nortenis".

Dwa złote medale w skrzatkach w singlu i deblu zdobyła Natalia Siedliska TUKS Kozica. W singlu pokonała ona w finale 6/2, 6/0 Martynę Piekarską "Nortenis". Bązowe medale zdobyły: Weronika Halicka i Paulina Bednarek - obie UKS Tenis SP 41 Łódź.

Natalia Siedliska występując w deblu w parze z Mają Piekarską - obie TUKS Kozica zdobyły złoto pokonując w finale 6/1,6/1 Martynę Piekarską "Nortenis" i Aleksandrę Kudłę z KT Relaks Zduńska Wola. Brązy wywalczyły: Natalia Żelazko UKS Tenis SP 41 Łódź z Dominiką Opalą "Kozica" oraz Weronika Halicka i Paulina Bednarek obie UKS Tenis SP 41 Łódź.

W klasyfikacji medalowej klubów ilościowo i jakościowo zwyciężył TUKS Kozica Piotrków.

A oto klubowa klasyfikacja medalowa LMWŁ 2006 do lat 10 i 12.