MKT Łódź wraz z WZT byli organizatorami Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików do lat 14 w tenisie 2006, które rozegrano na kortach MKT w Parku im. Ks. J. Poniatowskiego w Łodzi. Na starcie stanęło 50 młodych tenisistów z województw - łódzkiego i świętokrzyskiego. W mistrzostwach walczono o medale w singlach, deblach i mikstach zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt.

Najlepiej spośród klubów spisał się TUKS Kozica Piotrków Tryb. wygrywając całą klasyfikację medalową mistrzostw. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że TUKS Kozica wystawił wśród 14-latków tylko dwoje zawodników: 11-letnią Natalię Siedliską i 13-letniego Maćka Smołę. Maciek wywalczył trzy tytuły mistrzowskie, czyli wszystkie, jakie były do zdobycia /singiel, debel, mikst/, a o trzy lata młodsza od swych rywalek Natalia zdobyła złoto w deblu i srebro w singlu.

Maciek Smoła zdobywając złoto w singlu pokonał kolejno: 6/2,6/2 Michała Kuźnickiego MKT Łódź, 6/3,6/3 Kamila Grzybowskiego Start Łódź, w półfinale 6/1,6/0 Karola Opalę TUKS Nortenis Piotrków i w finale 6/4,6/4 Krzysztofa Stempnia UKS Tenis SP 41 Łódź.

W deblu Maciek wystąpił w parze z Karolem Opalą TUKS Nortenis. W pierwszej rundzie mieli oni wolny los, w ćwierćfinale pokonali 6/2,6/4 Jakuba Janika i Michała Zarzyckiego z Gemika Kielce, w półfinale 6/4,6/2 Kamila Grzybowskiego Start Łódź i Huberta Nogala MKT Łódź. W finale Maciek i Karol pokonali w trzech setach 6/1,1/6,6/1 Grzegorza Rachubińskiego ŁKS Łódź i Krzysztofa Stempnia UKS Tenis SP 41 Łódź.

W mikście Maciek Smoła wystąpił w parze z Katarzyną Kaletą Start Łódź i podobnie jak w deblu mieli wolny los, w 1/4 pokonali Dominikę Dąbrowską i Witolda Śliwińskiego z Gemika Kielce 6/4,6/3, w 1 parę MKT Łódź Anna Żyłka i Hubert Nogal 6/3,6/2 i w finale Natalię Siedliską TUKS Kozica i Kamila Grzybowskiego Start Łódź 6/2,6/3.

Czwarte złoto dla najsilniejszego obecnie klubu woj. łódzkiego w kategoriach młodzieżowych - TUKS Kozica zdobyła Natalia Siedliska w parze z Katarzyną Kaletą Start Łódź w deblu dziewcząt. W 1 Natalia i Kasia miały wolny los, w 1/2pokonały 6/2,6/2 Paulinę Bednarek UKS Tenis SP 41 Łódź i Martynę Urbaniak PKT Pabianice. W finale zwyciężyły 6/2,7/5 pokonując Annę Żyłkę MKT Łódź i Karolinę Lisiecką UKS Tenis SP 41 Łódź.

Majowe mistrzostwa 14-latków po raz kolejny udowodniły dominację Tenisowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Kozica" Piotrków Tryb. w województwie łódzkim w tenisie. Perfekcyjnie i permanentnie prowadzona działalność organizacyjno-szkoleniowa w klubie daje coraz to większe efekty. Dwoje zawodników Natalia i Maciek potrafili uporać się z czołówką dwóch województw wygrywając całą klasyfikację medalową mistrzostw. Zdobyli cztery złote medale i jeden srebrny.