Na piotrkowskich kortach OSiR-u TUKS Champions Team zorganizował Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 1 skrzatów i skrzatek do lat 12.

W turnieju wystartowało 58 tenisistów z całej Polski, w tym 14 z piotrkowskich klubów. Najlepiej spisała się nasza Natalia Siedliska TUKS Kozica Piotrków wygrywając po raz pierwszy w swej karierze tak silny turniej, zarówno w singlu, jak i w deblu, pomimo, że startowały w tym turnieju zawodniczki notowane wyżej w rankingu. Smaku zwycięstwa dodaje także fakt, iż Natalia jest o rok młodsza od swych rywalek.

Natalia wygrywając cały turniej w grze pojedynczej pokonała kolejno: Agnieszkę Brotoń MKT Nowy Sącz 6/1,6/0, Paulinę Bednarek UKS Tenis SP 41 Łódź 6/1,6/0, nr 1 turnieju Małgorzatę Bochyńską SKT As Lublin 4/6,6/4,6/0 i w finale Martynę Piekarską TUKS Nortenis Piotrków 6/2,6/2.

W deblu Natalia Siedliska wystąpiła w parze z Małgorzatą Bochyńską. By zwyciężyć pokonały one: Paulinę Bednarek UKS Tenis Sp 41 Łódź i Maję Piekarską TUKS Kozica Piotrków Tryb. 6/7,7/5,6/0, w półfinale Agnieszkę Brotoń MKT Nowy Sącz i Monikę Przybył MKS Szczawno Zdrój 6/4,6/4 i w finale 6/3,6/4 Annę Krypner KS Górnik Bytom i Gabrielę Siembab KS Mostostal Zabrze.

Dzięki tym zwycięstwom Natalia zainkasowała na listę PZT - 80 punktów, co na pewno "podniesie ją do góry" i awansuje z 12 miejsca już do pierwszej dziesiątki skrzatek w Polsce.

Turniej chłopców zdominował reprezentant KT Legia Warszawa - Kamil Dziedzic. Kamil podobnie jak Natalia wygrał zarówno singla, jak i debla. W finale singla Kamil pokonał 10-latka trenującego na Florydzie Philipa Greska reprezentującego Warszawiankę 7/5,6/0. W deblu Kamil dziedzic wystąpił w parze z Piotrem Zbroją TUKS Nortenis Piotrków. Razem wygrali cały turniej pokonując w finale 6/1,6/1 Rafała Matuszewskiego KS Start Łódź i Rafała Charkiewicza GM Tenis Club Opole. Trzecie miejsce w deblu zajęła piotrkowska para Mateusz Kimelski TUKS Kozica i Dawid Baranowski TUKS Champions Team, którzy w półfinale ulegli 7/5,6/1 zwycięzcom turnieju.