Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim był organizatorem Otwartego Turnieju Tenisowego Seniorów. Wystartowali w tych zawodach zawodnicy z Bełchatowa, Radomia i Piotrkowa Trybunalskiego. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

• do lat 40

półfinały: Sebastian Żerek - Hubert Majda (obaj Piotrków) 6/3;6/3
    Mariusz Kozica (Piotrków) - Zbigniew Popieluch (Radom) 6/2;6/1
    w finale Mariusz Kozica pokonał Sebastiana Żerka 6/3;6/3

• powyżej lat 40

zwyciężył Bogdan Mijas przed Stanisławem Kobusiewiczem oraz Pawłem Niepsujem (wszyscy Piotrków}

• W kategorii OPEN kobiet

najlepszą okazała się Olimpia Wachowicz przed Ewą Jędrzejczyk i Martą Paterą (wszystkie Piotrków)

W grze podwójnej najlepszą parą byli Grzegorz Żurkowski i Maciej Wściubiak pokonując po 6/3;6/4 Mariusza Kozicę ze Stanisławem Kobusiewiczem oraz Bogdana Mijasa i Piotra Radziejowskiego (Bełchatów). Na drugim miejscu uplasowała się para piotrkowsko bełchatowska zwyciężając w meczu o drugie miejsce Kozicę i Kobusiewicza 6/4;6/4

W grze mieszanej 1 miejsce zajęła para Ewa Jędrzejczyk - Maciej Wściubiak - broniąc w meczu o pierwsze miejsce przeciwko Olimpii Wachowicz i Grzegorzowi Żurkowskiemu trzy piłki meczowe zwyciężając 6/7;6/1;7/6. Na trzecim miejscu uplasowała się para Marta Patera - Stanisław Kobusiewicz.

Gry toczyły się przy pięknej pogodzie w atmosferze przyjaźni i duchu fair play. Dla najlepszych organizatorzy ufundowali okazałe puchary i nagrody rzeczowe.