Bardzo dobrze zaprezentowała się w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Super Seria Bank Pocztowy Cup 2006 w Radomiu zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. - 11-letnia Natalia Siedliska. W bardzo silnie obsadzonym turnieju skrzatek do lat 12 na kortach KT Return Radom, jako młodsza o rok od swych rywalek zajęła piąte miejsce w singlu i w drugie w deblu.

W singlu Natalia Siedliska w I rundzie miała wolny los, a następnie pokonała w trzech setach Katarzynę Zamielę ST Tie Break Warszawa - 5/7,6/1,6/4, w ćwierćfinale Natalia uległa 4 w Polsce Katarzynie Kapustce Start Wisła Toruń 6/1,6/2.

W deblu Natalia wystŷpiła w parze z Katarzyną Kapustką. W ćwierćfinale Katarzyna i Natalia pokonały parę Aleksandra Kudła KT Relaks Zduńska Wola - Martyna Piekarska TUKS Nortenis Piotrków 6/4,6/0, w półfinale zwyciężyły Igę Odrzywołek ChTT Chorzów i Gabrielę Siembab Mostostal Zabrze. W finale nie sprostały jednak parze Olga Cholewa Górnik Łęczna - Kaja Szuba Deski Warszawa przegrywając 6/3,6/4.