Na kortach SKT Szczecin wystąpił w mistrzostwach Polski młodzików do lat 14 reprezentant TUKS Kozica Piotrków Tryb. - 13-letni Maciej Smoła.

Zajmujący obecnie 9 miejsce w rankingu krajowym Maciek w mistrzostwach rozstawiony był z nr 8 i w I rundzie miał wolny los, w II pokonał 7/5,6/2 ubiegłorocznego lidera klasyfikacji 12-latków - Michała Jasińskiego KT Return Radom, w III wygrał 6/4,6/4 z reprezentantem łódzkiego ŁKS-u - Mateuszem Koniecznym. W ćwierćfinale, czyli o wejście do strefy medalowej, Maciek po ciężkiej wyrównanej walce uległ pechowo o rok starszemu Bartoszowi Sawickiemu z AZS-u Poznań 7/5,4/6,6/3.

W kolejnych, jeszcze wakacyjnych planach startowych Maćka są Otwarte Mistrzostwa Częstochowy i turniej ETA na Węgrzech, a następnie Ogólnopolskie Mistrzostwa Tenisowych Uczniowskich Klubów Sportowych, które odbędą się na kortach piotrkowskiego OSiR-u.