Bardzo dobrą formę zademonstrował zawodnik TUKS Kozica Piotrków Kamil Majchrzak na turniejach krasnali i skrzatów na kortach MMKT Łeczyca. Ten 10-letni tenisista wygrał trzeci w swej karierze turniej wśród krasnali do 10 lat pokonując kolejno: w cwierćfinale Stanisława Grzesło z KKKS Kraków 7/5,7/5, w półfinale swego klubowego kolegę Macieja Banaszczyka 6/0,6/0, który zajął III miejsce i w finale Michała Łągwę TUKS Nortenis Piotrków 6/2,6/0. Do ćwierćfinałów łęczyckiego turnieju z piotrkowian dotarli jeszcze: 8-letni Piotr Miller TUKS Kozica, Miłosz Gala TUKS Kozica i Paweł Papiernik TUKS Nortenis.

Z powodzeniem Kamil Majchrzak wystąpił także w turnieju o kategorię wyżej, czyli w skrzatach do lat 12. Tam w grze pojedynczej w turnieju granym systemem "każdy z każdym w grupach", awansował z grupy po dwóch wygranych z Maciejem Banaszczykiem 6/2 /grano jednego seta / i Maciejem Sapotą Victoria Częstochowa 6/2. W meczu o trzecie miejsce Kamil pokonał Pawła Papiernika 6/0. W finale tegoż turnieju Karol Duś Victoria Częstochowa pokonał piotrkowianina z TUKS Nortenis Dawida Żabickiego 6/4. Piąty był Michał Łągwa, a szósty Miłosz Gala.

W deblu do lat 12 Kamil Majchrzak zagrał z Dawidem Żabickim z TUKS Nortenis Piotrków. Dobór pary był na tyle skuteczny i trafny, że wygrali cały turniej deblowy pokonując w finale parę Karol Duś - Maciej Sapota, obaj Victoria Częstochowa. Trzecie miejsce zajęła para mieszana TUKS Nortenis i TUKS Kozica Piotrków - Michał Łągwa i Maciej Banaszczyk, a czwarte Miłosz Gala TUKS Kozica i Paweł Papiernik TUKS Nortenis.

W turnieju krasnalek "każda z każdą" III miejsce zajęła Karolina Śpiewak TUKS Kozica, a czwarte Agata Gemel, także TUKS Kozica.

Dobrze w turnieju skrzatów do lat 12 zaprezentował się także we Wrocławiu na kortach KKT Wrocław inny 10-letni zawodnik TUKS Kozica - Paweł Zawisza. W pierwszym meczu Paweł pokonał Karola Serafina z KKT Wrocław 6/0,6/4 i w ćwierćfinale Cypriana Owczarza Posnania Poznań 6/4,7/5. W półfinale Paweł Zawisza przegrał z Dawidem Kinastowskim 6/3,6/1 zajmując III miejsce w turnieju.