Czołówka tenisistów woj. łódzkiego do lat 10 i 12 znów rywalizowała o punkty do klasyfikacji ogólnopolskiej i wojewódzkiej w turnieju na kortach w Pabianicach.

Tradycyjnie bardzo dobrze spisali się zawodnicy TUKS Kozica. Wśród krasnalek do lat 10 zwyciężyła po raz siódmy w tym sezonie vice liderka rankingu wojewódzkiego i aktualna mistrzyni Polski w deblu - Dominika Opala TUKS Kozica. Dominika pokonała kolejno: w ćwierćfinale: Monikę Przybył ŁKS Łódź 6/4,6/3, w półfinale po raz pierwszy w karierze 6/3,5/7,7/6 Magdalenę Fręch i w finale 6/3, 6/3 Marię Robowską - obie UKS Tenis SP 41 Łódź.

W finale chłopców do lat 10 zmierzyło się dwóch aktualnych vice mistrzów Polski w deblu - Paweł Kozica i Kamil Majchrzak z TUKS Kozica Piotrków. Wygrał Kozica 7/6,5/7,7/6. Trzecie miejsca zajęli - Miłosz Gala TUKS Kozica i Michał Łągwa - TUKS Nortenis Piotrków. Do ćwierćfinałów dotarło jeszcze trzech piotrkowskich zawodników - Paweł Papiernik Nortenis oraz Maciej Banaszczyk i Piotr Miller - TUKS Kozica.

Najlepszym spośród 18 skrzatów do lat 12 okazał się Mateusz Kumelski TUKS Kozica, który po pokonaniu 6/0,6/1 Jakuba Pietrzaka UKS Rakieta Łowicz, 6/2,6/0 Michała Nowaczyka UKS Tenis SP 41 Łódź i 4/6,6/2,6/1 Dawida Żabickiego TUKS Nortenis Piotrków, pokonał w finale Pawła Kozicę 7/6,6/3.

Finał debla skrzatów był także wewnętrzną sprawą zawodników trenera Wiesława Kozicy. Para Paweł Kozica i Kamil Majchrzak pokonała w bardzo emocjonującym meczu i zapadających ciemnościach 7/5,6/7,7/6 Mateusza Kimelskiego i Dawida Baranowskiego.