Nasi zawodnicy występują nie tylko w turniejach tenisa ziemnego, lecz także stołowego.

Dominika Opala w parze z Aleksandrą Kostrzyńską, reprezentując SP nr 12 Piotrków Tryb. zostały złotymi medalistkami i mistrzyniami miasta w tenisie stołowym szkół podstawowych. Dziewczęta pokonały 3/2 SP nr 3, 4/1 SP nr 13 i w finale wygrały 3/2 z SP nr 16. Zawody odbyły się w SP nr 16.

Nie odpuścili także chłopcy z SP nr 12. Paweł Kozica i Kamil Majchrzak nie mieli sobie równych i zdobyli także złote medale i tytuł mistrzów Piotrkowa Trybunalskiego. Chłopcy pokonali kolejno 3/0 SP nr 3, 3/0 SP nr 12 II skład: /Miłosz Gala i Michał Piechura/ oraz w finale 3/2 SP nr 10. Zawody odbyły się w SP nr 12.

Zawodnicy wystąpili pod opieką nauczyciela wf w SP nr 12 - Wiesława Kozicy.

Obydwie reprezentacje zwyciężając w mistrzostwach miasta uzyskały awans do mistrzostw rejonu, które odbędą się 23.11.2007 w Radomsku.