W Centrum Tenisowym "Zawada" w Łodzi rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny skrzatów do lat 12 w tenisie. Wystartowała w nim silna ekipa TUKS Kozica Piotrków Tryb., w składzie: Paweł Kozica, Paweł Zawisza, Kamil Majchrzak i Miłosz Gala.

Kolejne ważne punkty do klasyfikacji PZT zdobył podczas występu w tym turnieju - Paweł Kozica. W singlu Paweł rozstawiony z nr 2 w pierwszej rundzie miał wolny los, w II pokonał aktualnego mistrza Warszawy - Jana Cygowskiego KT Ginter Warszawa 6/3,6/2, i w ? kolegę klubowego Pawła Zawiszę 6/3,2/6,10/7. W półfinale Paweł pomimo prowadzenia 4/2 w pierwszym secie nie utrzymał koncentracji i przegrał 8 gemów po kolei z Hubertem Hurkaczem KKT Wrocław. Mecz zakończył się ostatecznym wynikiem 6/4,6/1 dla Huberta, a Paweł zakończył występ singlowy na półfinale zdobywając III miejsce.

Paweł Zawisza docierając do ćwierćfinału pokonał w dwóch pierwszych rundach: Dominika Nazaruka KT Legia Warszawa 6/1,6/1 i 6/3,6/0 Patryka Królika z Warszawianki. Do ćwierćfinału dotarł również Kamil Majchrzak. W I rundzie miał wolny los, a w II pokonał: 6/2,6/0 Michała Bedrę ST Tie Break Warszawa. W ćwierćfinale po bardzo dobrym i zaciętym pojedynku Kamil musiał uznać wyższość wyżej notowanego Jana Zielińskiego z Warszawianki ulegając 7/6(5),6/4, który został zwycięzcą całego turnieju.
Na pierwszej rundzie singla występ w turnieju zakończył Miłosz Gala, który uległ Patrykowi Królikowi KS Warszawianka 5/7,6/1,10/2.

Wspaniale po raz kolejny spisał się w deblu aktualny deblowy mistrz Polski - Paweł Kozica. W łódzkim turnieju wystąpił on w parze z Maciejem Boruchem TKT Tarnów wygrywając cały turniej. Obaj zawodnicy byli rozstawieni jako para z nr 2. W turnieju na 8 par Kozica-Boruch zwyciężając pokonali kolejno: 6/0,6/0 Miłosza Galę TUKS Kozica i Roberta Kłopota KS Energetyk Gryfino, 6/2,6/1 reprezentantów KT Return Radom Daniela Moczeniata i Adriana Okrutnego i w finale 6/3,6/4 Krzysztofa Oleksego STT Fakro Nowy Sącz i Jana Zielińskiego Warszawianka.

Paweł Kozica zajmuje bardzo wysoką 5 pozycję w rankingu PZT skrzatów i po tym turnieju zbliżył się do jego bezpośredniego rywala Philipa Greska, który zajmuje 4 pozycję. Do wyprzedzenia tego zawodnika potrzeba Pawłowi jeszcze tylko 4 punktów, które w tym tygodniu postara się zdobyć w OTK Seria 2 w Opalenicy.