W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów do lat 12 w Ściegnach k/Karpacza wystąpiło dwóch 10-latków z TUKS Kozica Piotrków Tryb. Robert i Patryk Liubys. Robert może uznać występ za bardzo udany, bowiem dotarł do finału singla i debla.

W singlu , jako rozstawiony z nr 2 w I rundzie miał wolny los, w II pokonał 6/0,6/4 Marcela Kuzyka ZTT Złotoryja, a w półfinale 7/6,6/1 także reprezentanta ZTT Złotoryja Patryka Ziacha. W finale Robert uległ obecnie 12 na liście PZT skrzatów - Michałowi Komorowskiemu z MKS 1985 Szczawno Zdrój 6/1,6/1. Patryk miał mniej szczęścia i już w I rundzie pożegnał się z turniejem przegrywając 2/6,2/6 z Kamilem Greckim z MKS 1985 Szczawno Zdrój.

W deblu Robert Liubys wystąpił w parze z Krzysztofem Ładyszem NST dolnośląskie. Dobór partnera okazał się trafny, bowiem obaj jako rozstawieni z nr 2 w I rundzie mieli wolny los, w półfinale zaś pokonali 6/4,6/2 Tomasza Pałusa ST Proserv Katowice i Ignacego Urbańczyka. W finale Patryk i Krzysztof ulegli 1/6,4/6 Michałowi Komorowskiemu i Kamilowi Greckiemu - obaj MKS 1985 Szczawno Zdrój.

Robert zainkasował za ten turniej 20 pkt z singla i 5 z debla do klasyfikacji PZT skrzatów, co podniesie go w tym rankingu ze 143 miejsca w okolicę 110 pozycji.

Organizatorem turnieju był Family Tennis Camp w Ściegnach k/Karpacza.