W Łęczycy na kortachMMKT w majowy weekend rozegrano WTK do lat 10 i 12. Bardzo dobrzezaprezentowali się w nim znów zawodnicy TUKS Kozica PiotrkówTryb.

W krasnalach po razszósty w sezonie 2008 w finale zagrali wychowankowie WiesławaKozicy - Piotr Miller i Artur Patura. Zwyciężył po raz szósty Piotrek pokonując 6/0,7/6(5) Artura. O miejsca 5 -6 także walczylidwaj zawodnicy TUKS Kozica. 5 miejsce zajął Patryk Liubys pokonując6/3 Michała Sikorskiego.

Wśród krasnalek,po dwóch zwycięstwach w grupie, Ada Sosnowska TUKS Kozicawyszła z grupy i o miejsca ? przegrała 4/6,6/7(6) zMagdaleną Ścibiorek UKS Tenis SP 41 Łódź. Turniejkrasnalek wygrała po raz kolejny Ewa Żyłka pokonując 6/2,6/0Zuzię Marciniak - obie MKT Łódź.

Rewelacyjnie, jak nadebiut w skrzatkach, wypadła - Ada Sosnowska. Startując po razpierwszy w tej wyższej kategorii wiekowej, wśród stawki 8zawodniczek zajęła bardzo dobre 4 miejsce, zdobywając pierwszeswoje punkty do rankingu PZT. Ada pokonała w grupie: po 6/1 MartęJaśkiewicz i Aleksandrę Cynkier - obie UKS Tenis SP 41 Łódź,a w walce o III miejsce uległa 1/6,1/6 Zuzi Marciniak z MKT Łódź.Finał wygrała Ewa Żyłka MKT Łódź pokonując w finaleBognę Gałkę MMKT Łęczyca 6/3,7/5.

Pięciu zawodnikówTUKS Kozica walczyło o kolejne punkty PZT w kategorii skrzatów.W pierwszej rundzie doszło do niesamowitej niespodzianki, korzystnejdla naszego zawodnika. Artur Patura 227 w rankingu PZT pokonał 93 wtym rankingu Wojtka Sobieraja NST - Łódź 6/4,2/6,10/7. Dodrugiej rundy z TUKS Kozica awansowali jeszcze - Robert Liubys,wolnym losem, jako rozstawiony z nr 2 i Piotr Miller po 6/2,6/3 zBartoszem Bechcińskim z MMKT Łęczyca. Mimo walki z turniejemmusieli pożegnać się w I rundzie: Michał Sikorski po porażce2/6,2/6 z Marcinem Czarneckim z UKS Tenis SP 41 Łódź iPatryk Liubys po 6/7(1),7/5,10/2 z Michałem Jeziorskim MMKT Łęczyca.W ćwierćfinale Robert Liubys pokonał 6/1,6/0 Piotrka Millera, aArtur Patura uległ bardzo dobrze dysponowanemu w tym dniu MarcinowiCzarneckiemu 0/6,0/6. Robert Liubys zajął w turnieju III miejsceulegając właśnie Marcinowi Czarneckiemu 3/6,0/6. Receptę naMarcina znalazł dopiero w finale Piotrek Matuszewski z łódzkiegoStartu wygrywając cały turniej 6/0,6/4.

W deblu w półfinałach:Maksymilian Makowski MKT Łódź i Marcin Czarnecki UKS Tenispokonali 6/2,6/2 Artura Paturę i Michała Sikorskiego z TUKS Kozica,a Piotrek Miller z Robertem Liubysem wygrali także 6/2,6/2 zMichałem Ładyszem WAT Wrocław i Michałem Jeziorskim MMKT Łęczyca.W finale zwyciężyli Makowski i Czarnecki pokonując Millera iLiubysa 6/3,6/3.