W Pabianicach na kortach PKT rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 14 województw łódzkiego i świętokrzyskiego. Rywalizacja toczyła się w grach pojedynczych i podwójnych oraz mikstach, wśród dziewcząt i chłopców.

TUKS Kozica wystawił pięcioosobową ekipę, którą stanowili zawodnicy rocznika 1996: Paweł Kozica, Kamil Majchrzak, Miłosz Gala, Dominika Opala i Karolina Śpiewak.

Wychowankowie trenera Wiesława Kozicy zdobyli w mistrzostwach 4 medale / 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe/. Pechowo los skojarzył w drugiej rundzie dwójkę czołowych polskich skrzatów: Kamila Majchrzaka i Pawła Kozicę. Paweł, jako rozstawiony z nr 5 miał wolny los, a Kamil wylosował wolny los. Obaj z nadziejami ugrania wartościowych punktów do klasyfikacji młodzików musieli między sobą stoczyć trudny pojedynek. Po ponad dwu i półgodzinnym spotkaniu stojącym na bardzo wysokim poziomie zwyciężył Kamil pokonując Pawła 4/6,7/5,6/1. Jak się później okazało Kamil zdobył tym meczem "klucz" do wygrania całego turnieju, krocząc już do finału nie zagrożony. W III rundzie Kamil przegrywając 0:3 odszukał receptę na Piotra Zbroję z piotrkowskiego Nortenisa i wygrał 6/4,6/1, półfinale szybko "odprawił" 6/3,6/0 nr 1 turnieju Daniela Chmielewskiego z Tęczy Kielce, a w finale jego brata Łukasza Chmielewskiego 4/6,6/1,6/4 zdobywając złoty medal. Dzięki temu Kamil otrzymał 64 punkty do klasyfikacji ogólnopolskiej młodzików PZT. W I rundzie, po początkowym prowadzeniu 3/1, odpadł Miłosz Gala TUKS Kozica ulegając Michałowi Nowaczykowi UKS Tenis SP 41 Łódź 6/3,6/1.

W młodziczkach w pierwszej rundzie z turniejem pożegnała się Karolina Śpiewak, która mimo wysokich prowadzeń uległa 7/5,3/6,6/2 Wiktorii Nosek z kieleckiej Tęczy. Pierwszą rundę, dzięki zwycięstwu 6/4,6/1 nad Małgorzatą Czerwińską z Gemika Kielce, przeszła Dominika Opala TUKS Kozica Piotrków Tryb., w II rundzie Dominika uległa 4 rozstawionej Martynie Piekarskiej z TUKS Nortenis Piotrków Tryb. 6/3,6/4.

W deblu Kamil Majchrzak grając w parze z Dawidem Baranowskim z PKTZ Winner Piotrków Tryb. w ćwierćfinale pokonali 6/0,6/0 Pawła Klimę i Mateusza Świątka z KS Tęcza Kielce. W półfinale ulegli późniejszym triumfatorom turnieju Łukaszowi i Danielowi Chmielewskim z Kielc 6/3,6/3 zdobywając brązowe medale.

Pozostała czwórka zawodników TUKS Kozica zagrała w mikstach. Z nr 1 wystąpili Weronika Halicka UKS Tenis SP 41 Łódź i Paweł Kozica TUKS Kozica Piotrków Tryb. Jako rozstawieni mieli wolny los, a w półfinale pokonali 6/0,6/1 Małgorzatę Czerwińską i Macieja Bieleckiego z MUKS Gemik Kielce. W finale, przy braku wymaganej koncentracji, ulegli parze nr 2 turnieju Martynie Piekarskiej i Dawidowi Żabickiemu z Nortenisa Piotrków Tryb.6/4,1/6,10/4 zdobywając srebrne medale. Dominika Opala grając w parze z Igorem Wiśniewskim NST Łódź zdobyli brązowe medale pokonując w ćwierćfinale 4/6,6/2,10/4 Wiktorię Nosek i Michała Klimę z Tęczy Kielce. W półfinale ulegli nr 2 M. Piekarskiej i D. Żabickiemu 6/0,6/2. Ćwierćfinału nie przeszli odpadając w I rundzie Karolina Śpiewak i Miłosz Gala - oboje TUKS Kozica. W "ćwiartce" ulegli 6/0,7/6(5) Małgorzacie Czerwińskiej i Maciejowi Bieleckiemu z Gemika Kielce.