Piotrkowski OSiR zorganizował Miejski Otwarty Turniej Tenisowy seniorów. Wystartowało w nim 25 zawodników podzielonych u mężczyzn na dwie kategorie do 40 lat i powyżej oraz kobiety open.

Dwa drugie miejsca zajęli w nim zawodnicy TUKS Kozica Piotrków Tryb. Dominika Opala i Mariusz Kozica. 12 -letnia Dominika Opala wśród trzech zawodniczek pokonała Aleksandrę Nowak Piotrków Tryb. 6/0, 6/1 i uległa 1/6,2/6 zwyciężczyni turnieju Ewie Jędrzejczyk Piotrków Tryb. - także wychowance naszego klubu.

Wśród 15 zawodników do lat 35 Mariusz Kozica TUKS Kozica pokonał w I rundzie 6/1,6/0 Piotra Skonecznego Piotrków Tryb., w ćwierćfinale 6/1,6/1 Piotra Symonowicza Piotrków Tryb., w półfinale 7/5,6/3 Macieja Wściubiaka PKTZ Winner Piotrków Tryb., a w finale przy stanie 6/2,2/0 dla Sebastiana Żerka Piotrków Tryb. musiał poddać mecz po odnowieniu się kontuzji prawej ręki.

Wśród 7 zawodników powyżej lat 40 triumfował Tomasz Leszczuk z Rawy Mazowieckiej pokonując w finale 7/5,6/3 Mariana Gloca z Piotrkowa Tryb. mimo iż ten prowadził w pierwszym secie już 5/0!
Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk dyrektora turnieju Grzegorza Żurkowskiego okazałe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.