Na przełomie maja i czerwca na kortach MMKT Łęczyca rozegrano kolejny turniej WTK do lat 10 i 12. Znów bardzo dobrze spisali się zawodnicy z ekipy trenera Wiesława Kozicy zdobywając kolejne punkty do klasyfikacji PZT i WZT.

W turnieju 12-latków trzecie miejsce wśród chłopców zajął Piotr Miller oraz wygrał debla z Wojciechem Sobierajem NST - Łódź pokonując w finale Michała Sikorskiego i Artura Paturę. Trzecie miejsca w deblu też przypadły naszym zawodnikom Wiktorowi Przybylskiemu w parze z Patrykiem Garwackim i Krystianowi Śpiewakowi w parze z Michałem Jeziorskim. Szczegóły tutaj.

W turnieju krasnali uczestniczyli jedynie zawodnicy TUKS Kozica Piotrków Tryb. Zwyciężył Piotr Miller pokonując tradycyjnie w finale Artura Paturę. Trzecie miejsca zajęli: Patryk Garwacki i Wiktor Przybylski, a miejsca 5-6 przypadły Michałowi Sikorskiemu i Krystianowi Śpiewakowi.