28 czerwca 2008 na kortach Pabianickiego Klubu Tenisowego rozegrano 14 w tym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali i krasnalek WZT Łódź. Turniej rozgrywano zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców systemem "każdy z każdym" z grą o miejsca.

Rewelacyjnie, jak zwykle w tej kategorii zaprezentowali się zawodnicy trenera Wiesława Kozicy, którzy zdobyli pierwsze cztery miejsca. W finale zwyciężył znów Piotr Miller pokonując 6/2,6/0 Artura Paturę. Trzecie miejsce zdobył Michał Sikorski pokonując 6/1,6/1 Patryka Garwackiego. Miejsce 5 zajął Michał Karlikowski UKS Tenis SP 41 Łódź pokonując niestowarzyszonego z Łodzi Marcina Morawskiego 6/4,6/3.

Wśród dziewcząt zwyciężyła Magdalena Ścibiorek UKS Tenis SP 41 Łódź pokonując w finale 6/4,6/3 niestowarzyszoną z Łodzi Dominikę Kusińską. Trzecia była Natalia Kwiecień UKS Tenis SP 41 Łódź, która pokonała w meczu o trzecie miejsce 6/3,6/2 Adę Sosnowską TUKS Kozica. W meczu o piąte miejsce Zuzanna Kostuj UKS Tenis SP 41 Łódź pokonała 6/3 Martę Jaśkiewicz UKS Tenis SP 41 Łódź. Siódma była Jadwiga Wygoda po 6/2 z Natalią Saternus TUKS Kozica, ósma Aleksandra Komala UKS Tenis SP 41 Łódź po wygranej 6/3 z Aleksandrą Cynkier, także UKS Tenis SP 41 Łódź.