Znów bardzo dobrze zaprezentował się w kolejnym Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów do lat 12 zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Paweł Kozica. W singlu dotarł do finału, a debla zwyciężył grając w parze z Mateuszem Górskim z SKT Sopot.

Na kortach Budowlanych Olsztyn, bo tam właśnie rozegrano OTK 1 O Puchar Warmii i Mazur wystartowało 31 zawodników, w tym 4 z TUKS Kozica Piotrków Tryb. Na olsztyńskich kortach przy ulicy Radiowej zagrali: wspomniany Paweł Kozica oraz Miłosz Gala, Piotr Szymański i Robert Liubys.

W I rundzie singla z turniejem pożegnali się Robert Liubys, który uległ trzeciemu rozstawionemu Mikołajowi Goli 2/6,0/6 z Promienia Opalenica i Piotr Szymański po przegranej 0/6,0/6 z Maksymilianem Derewońko KS Budowlani Olsztyn. Do II rundy awansował Miłosz Gala, który pokonał 6/3,6/3 Maksymiliana Ruda Legia Warszawa. Miłosz w II rundzie uległ Mikołajowi Goli 2/6.0/6. Paweł Kozica rozstawiony z nr 2 dochodząc do finału pokonał w I rundzie 6/1,6/0 Przemysława Kwiatkowskiego KS Olimpia Elbląg, w II 6/2,6/1 Dominika Nazaruka KT Legia Warszawa, w ćwierćfinale 7/5,6/7(5),10/7 gospodarza turnieju Michała Górkę i w półfinale 7/5,6/2 Mikołaja Golę KS Promień Opalenica. W finale Paweł uległ po słabej grze nr 1 polskiego rankingu skrzatów Mateuszowi Górskiemu SKT Sopot 1/6,0/6.

W deblu wystąpiło trzech zawodników TUKS Kozica. W parze udanie zagrali Miłosz Gala i Robert Liubys oraz Paweł Kozica wraz z Mateuszem Górskim. Ci pierwsi docierając do półfinału zajęli III miejsce, eliminując wcześniej: 6/1,7/6(1) reprezentantów TKS Arka Gdynia Piotra Kowalskiego i Oliviera Szabo oraz zaskakująco 4/6,7/6(7),10/4 parę nr 4 Flawiusz Czarnecki KS Start Wisła Toruń i Dominik Nazaruk KT Legia Warszawa. Miłosz i Robert mieli szanse zagrać nawet w finale, ale ulegli 2/6,4/6 Mikołajowi Goli KS Promień Opalenica i Adrianowi Okrutnemu KT Return Radom. Paweł Kozica wraz z Mateuszem Górskim, jako tegoroczni halowi mistrzowie Polski i letni brązowi medaliści nie mieli sobie równych i pokonali wszystkie rywalizujące z nimi pary, wygrywając deblowe Puchary Warmii i Mazur wręczone przez dyrektora turnieju Mirosława Umbrasa. W pierwszej rundzie mieli oni wolny los, w ? pokonali 6/0,6/2 Karola Szczepańskiego KT Legia Warszawa i Maksymiliana Derewońko KS Budowlani Olsztyn, w ? 6/2,6/2 Marcina Filipowicza KS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski i Remigiusza Prządkę KS Promień Opalenica i w finale 6/4,7/6(4) parę nr 2 Mikołaj Gola KS Promień Opalenica i Adrian Okrutny KT Return Radom.