Drugi turniej deblowy w Czechach do lat 12, tym razem na kortach TK Tenis-Centrum Hradec Kralove, wygrał tenisista TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Wiktor Przybylski. Wiktor znów wystąpił w parze z Piotrkiem Matuszewskim z łódzkiego Startu.

Im bliżej było finału tym łatwiej było zwyciężać. Dziwna to zasada, ale czasami w tenisie tak bywa. Losu nie przewidzi się. Wiktor i Piotrek pokonali w ćwierćfinale 6/1,4/6,6/1 parę David Komora TK Tenis-centrum Hradec Kralove - Nick Nechanicka PSK Olymp Praha, w półfinale łatwo 6/1,6/1 parę nr 1 Jan Havelka TC HAMR Praha - Martin Kvoch Lokomotiva Trutnov i w finale najłatwiej, bo 6/0,6/0 parę nr 2 Jonl? Tutek Lokomotiva Trutnov - Martin Kratochva LTC Pardubice.

W singlu Wiktorowi poszło niestety tym razem słabo, bowiem przegrał w pierwszym swoim meczu 2/6,4/6 z Dominikiem Baudylem TC Dvazr Kraove. Turniej wygrał Piotrek Matuszewski pokonując w finale 6/1,6/1 drugiego rozstawionego Davida Komorę TK Tenis-centrum Hradec Kralove.

Przypomnijmy, że obaj zawodnicy zarówno Wiktor, jak i Piotrek, to 10-latkowie, którzy w ten m.in. sposób przygotowują się do V Mistrzostw Polski Krasnali, które odbędą się po raz kolejny w Piotrkowie w dn. 23-25.08.2008 na kortach OSiR.

Jak widać forma obu zawodników jest niezła.