Wiktor Przybylski TUKS Kozica Piotrków Tryb. polubił chyba bardzo czeskie turnieje skrzatów do lat 12, bowiem na kortach Lokomotiva Czeska Trebowa, grając znów w parze z Piotrkiem Matuszewskim KT Start Łódź, a do ubiegłego sezonu TUKS Kozica Piotrków Tryb. znów wygrał turniej deblowy.

W singlu znów Wiktor w pierwszej rundzie zaliczył wpadkę przegrywając w dziwny dość sposób 6/0,5/7,4/6 z Ondrejem Maz?atem TK Nachod. W deblu, jak widać bardzo zgrał się z Piotrkiem Matuszewskim i pokonali razem znów wszystkie pary.

W ćwierćfinale nie oddali gema parze Lokomotiva Czeska Tlebowa Ondrej Hor?k - Oldrich Ezr, w półfinale 6/1,6/4 pokonali parę Filip Guziur TK Tilia Brno - Ondrej Maz?at TK Nachod i w finale łatwo 6/2,6/1 debla Petr Musil Orlick? TK Żamberk - Jil? Schiller LTC Pardubice.

Po takich sukcesach, nie trudno myśleć o medalach w deblu obu zawodników w V MP Krasnali 2008.